Loading...

Aktualności

5-8 miejsce w województwie w koszykówce i siatkówce dziewcząt 2017-2018

Półfinały województwa w koszykówce i siatkówce dziewcząt 2017-2018

System rozgrywek wojewódzkich został skrócony i nie jest za bardzo sprawiedliwy, ponieważ odbywają się 4 tzw „półfinały”, z których wychodzi tylko jedna drużyna. Trafiając na drużyny, w których występują zawodniczki z czołowych klubów ciężko jest awansować do ścisłego finału. Niestety tak właśnie trafiły nasze drużyny koszykarek i siatkarek, dzielnie walczyły wygrywając jeden mecz, ale to było za mało. W drugim meczu, Koszykarki przegrały z drużyną ze Strzelec a siatkarki z drużyną z Kędzierzyna i nie udało się awansować do finału województwa. Ostatecznie nasze drużyny zajęły 5-8 miejsce w województwie, co i tak jest bardzo dobrym wynikiem!!! Gratulacje i Brawa dla naszych drużyn za walkę, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w mistrzostwach!!!

Drużyna siatkarek w składzie:

BIERNACKA JOANNA, CHROBAK ZOFIA, DRĄG PAULINA, GIELNIK SONIA, KINDER OLIVIA, KUSZA KATARZYNA, PSIURSKA ALICJA, RAKOWSKA JULIA, SOWA ANNA, SUBSTELNA MONIKA, WDOWICKA WERONIKA, ZAPADKA ZUZANNA

Drużyna koszykarek w składzie:

BOGUSZEWSKA SYLWIA, CZECH JASMINE, CZUCHWICKA ROKSANA, CZYŻEWSKA ALEKSANDRA, JALOWSKA SARA, KINDER OLIVIA, KUCHARSKA AGNIESZKA, KUŻMA AGATA, MOJ JESSICA, REUSS ZUZANNA, SEIDEL LAURA, TYMCZYSZYN ANNA, WIECZOREK OLIWIA, ZAPADKA ZUZANNA

Trener: mgr Andrzej Kowalczyk