Loading...

Aktualności

IV miejsca naszych drużyn w Mistrzostwach Opola w piłce ręcznej 2017/18           

Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej 2017/18 – czwarte miejsca naszych drużyn!!!

23 lutego 2018 w HWS „Okrąglak” w Opolu rozegrane zostały finały Mistrzostw Opola w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Nasze dziewczyny zajęły IV miejsce, trochę gorzej niż w poprzednich latach, ale kolejny rok nasze dziewczyny są w ścisłym finale w Opolu, wielkie brawa!!
Nasza drużyna wcześniej w eliminacjach, wygrała swoją grupę i awansowała bezpośrednio do finałów. Gratulacje za czas i wysiłek włożony w przygotowanie i udział w zawodach oraz trzymamy kciuki i życzymy zwycięstw za rok!!!

drużyna w składzie:
CZUCHWICKA ROKSANA, CZECH JASMINE, HELIŃSKA EMILIA, JANECKA ALEKSANDRA, KUSZA KATARZYNA, KUŻMA AGATA, ROESLER WERONIKA, TYMCZYSZYN ANNA, ZAPADKA ZUZANNA, KUCHARSKA AGNIESZKA, MOJ JESSICA, MUSZ KAROLINA, PSIURSKA ALICJA, REUSS ZUZANNA, ROESLER BARBARA, CZEKAŁA MAGDALENA
Opiekun:  Elżbieta Kamforowska

Drużyna chłopców również zakończyła udział w Mistrzostwach Opola na IV miejscu, i to jest najlepszy wynik w historii szkoły w piłce ręcznej chłopców, brawo. Mogło być, co najmniej drugie miejsce niestety w finale zabrakło dwóch podstawowych graczy, nasza drużyna dzielnie walczyła, ale nie udało się wywalczyć podium.
W grupie eliminacyjnej (12-02-2018) zajęliśmy 1 miejsce. Wygraliśmy z ZS im Staszica i z PLO II (w finale z nimi przegraliśmy).
W półfinałach (19-02-2018) znowu byliśmy niepokonani, wygraliśmy wszystkie mecze w tym z ZS Elektrycznych, (z którymi również przegraliśmy w finale), dlatego gdyby nieosłabiony skład może byłoby lepsze miejsce w finale. Za rok powinno być lepiej,  brawa dla naszej drużyny za walkę, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w mistrzostwach!!! Wszystkie mecze rozgrywane były w HWS „Okrąglak”.
drużyna w składzie:
BAJ KAROL, CIERPICH MICHAŁ, DOBROWOLSKI WOJTEK, KUDEREWICZ PAWEŁ, LASKI KACPER, MLECZKO MICHAŁ, SŁAWEK CZAREK, SMOK MACIEJ, SMYK ŁUKASZ, SOSULSKI MATEUSZ, TROJAN MACIEK, BUDYŁOWSKI BARTEK
opiekun: mgr Łukasz Błażewski