Loading...

Aktualności

3 m-ce w I Turnieju Integracyjnym o PUCHAR DYREKTORA ZSZ im. STASZICA 2017/18

I TURNIEJ INTEGRACYJNY O PUCHAR DYREKTORA ZSZ im. STASZICA

6-IV-2018 w ZSZ im. St. Staszica w Opolu odbył się I Międzyszkolny turniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora szkoły. Na boisku grali uczniowie (dziewczęta i chłopcy) wraz z nauczycielami. Ideą turnieju była integracja i wspólna sportowa walka bez względu na płeć oraz dobra zabawa i miła atmosfera. Nasza drużyna stanęła na podium zajmując trzecie miejsce brawo!!

W zawodach wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy, z których wychodziły dwie drużyny. Półfinały rozgrywane były „na krzyż”. W sportowej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna PLO III , która pokonała w finale PLO I,  w meczu o trzecie miejsce nasza drużyna pokonała ZS Budowlanych.