Loading...

Aktualności

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej 2018-19. SREBRNY MEDAL!!!

PIŁKA NOŻNA – Mistrzostwa Opola 2018-2019 dziewcząt i chłopców

dziewczęta:
Nasza drużyna dziewcząt zajęła II m-ce i zdobyła srebrne medale w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej w roku 2018/19. Mistrzostwa rozgrywano na Orliku, najpierw odbyły się mecze eliminacyjne w trzech grupach, systemem “każdy z każdym”. Nasza drużyna, grała 12 października, zajęła w swojej grupie eliminacyjnej I miejsce i awansowała bezpośrednio do finałów. Mecze finałowe rozgrywane były 23-10-2018, znalazły się tam cztery drużyny, które grały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej i wyrównanej walce w każdym meczu, po jednej wygranej i jednym remisie oraz jednej porażce, udało się nam wywalczyć srebrny medal!!! Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodach!!!

drużyna w składzie:
Czekała Magdalena, Dąbrowska Katarzyna, Jadczyk Milena, Koston Weronika, Popanda Nicola, Roesler Barbara, Slotta Julia, Smykała Patrycja, Sowa Anna, Zyśk Zuzanna, Bajor Dominika.
opiekun: mgr Rafał Watras

chłopcy:
Mistrzostwa chłopców odbywały się 9-10-2018 na Orliku przy Uniwersytecie Opolskim na ul. Czaplaka. Zawody rozgrywane były tak jak rok temu, drużyna liczyła 10 zawodników grało 5 zawodników w polu + bramkarz,    systemem „każdy z każdym”. W grupie eliminacyjnej, było 5 drużyn, poziom był wyrównany, niestety po wygraniu 2 meczów i 2 porażkach, nie udało się nam awansować do dalszych etapów rozgrywek. Brawa dla naszej drużyny za walkę, zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na reprezentowanie naszej szkoły!!

drużyna w składzie:
Bukański Bartosz, Cierpich Michał, Jasiński Szymon, Kroll Szymon, Laski Kacper, Mrukot Marcel, Smyk Łukasz, Spałek Jakub, Turek Maciej, Wnuk Natanael
opiekun: mgr Łukasz Błażewski