Aktualności

Wicemistrzostwo Opola w siatkówce dziewcząt 2018/19

Mistrzostwa Opola w siatkówce dziewcząt 2018/19 – II miejsce

Kolejne już wicemistrzostwo Opola w tym semestrze, po koszykówce dziewcząt, halówce dziewcząt i chłopców oraz piłce nożnej dziewcząt teraz wicemistrzostwo wywalczyły nasze siatkarki!!!

W grupie eliminacyjnej rozgrywanej na naszej sali gimnastycznej (13-XII-2018) nasza drużyna zajęła drugie miejsce i awansowała do półfinałów.

W półfinałach 17-XII-2018, rozgrywanych na sali gimnastycznej ZS Ekonomicznych, wygraliśmy z gospodarzami ZS Ekonomicznych i PLO III, natomiast mecz z PLO II dziewczyny przegrały. Dało to nam drugie miejsce i awans do finałów.

W finałach rozgrywanych w ZS Budowlanych (22-I-2019) wygraliśmy z PLO I i ZS Budowlanych (po 2;0), znowu przegraliśmy z PLO II (0:2), ostatecznie dziewczyny zajęły II miejsce i zdobyły srebrne medale w Mistrzostwach Opola 2018/19 !!!! Brawa dla całej drużyny, za czas poświęcony na przygotowanie do zawodów oraz za wysiłek i zaangażowanie w czasie wszystkich meczów!

Drużyna w składzie: Zuzanna Zapadka, Sonia Gielnik, Anna Sowa, Monika Substelna, Paulina Drąg, Joanna Biernacka, Emilia Mientus, Wiktoria Wójcicka, Natalia Kodura, Zuzanna Siebert, Alicja Kowohl
trener: mgr Andrzej Kowalczyk