Loading...

Aktualności

BRĄZ w piłce ręcznej dziewcząt – Mistrzostwa Opola 2018-19

III miejsce w Mistrzostwach Opola w piłce ręcznej dziewcząt!!!

18 lutego 2019 na hali “Stegu Arena” rozegrane zostały finały Mistrzostw Opola w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna wywalczyła III miejsce i zdobyła BRĄZOWE MEDALE Mistrzostw Opola!!!
      Wcześniej w eliminacjach (13-II-2019), rozgrywanych systemem „każdy z każdym”, dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze i awansowały do finałów z pierwszego miejsca.
      W finale znalazły się jeszcze PLO VI, ZS Ekonomicznych i PLO I. Finały również rozgrywano „każdy z każdym”, po zaciętych i wyrównanych meczach, nasza drużyna przegrała z ZS Ekonomicznych jak również z PLO I (wcześniej wygraliśmy z nimi w eliminacjach) a wygrały z PLO VI. Brawa dla całej drużyny, za czas poświęcony na przygotowanie do zawodów oraz za wysiłek i zaangażowanie w czasie wszystkich meczów!
     Mistrzostwa zakończyły się następująco:
1. ZSEkonomicznych
2. PLO I
3.  PLO V
4.  PLO VI

drużyna w składzie: Bajor Dominika, Gorotowska Paulina, Koston Weronika, Krauz Oliwia, Kwarta Aleksandra, Kwarta Paulina,Musz Karolina, Olak Wiktoria, Psiurska Alicja, Reuss Zuzanna, Roessler Barbara, Slotta Julia, Smalec Natalia, Tymczyszyn Anna, Zapadka Zuzanna, Zyśk Zuzanna.
opiekun: mgr Elżbieta Kamforowska