Loading...

Aktualności

Dzień Kobiet w RZPWE

W dniu 8 marca br. w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu odbyła się konferencja, pt.:

„Kobieta-nieskończone możliwości…”,

której jednym ze współorganizatorów było Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Opolu.

Konferencja adresowana była głównie do Pań, w związku z przypadającym na ten dzień ich świętem. Dla zaproszonych gości przygotowano wiele atrakcji, m.in. spotkanie z aktorką Edytą Jungowską, szereg warsztatów i stoisk około-konferencyjnych, poświęconych profilaktyce zdrowotnej i pielęgnacji urody. Natomiast absolwenci i uczniowie naszej szkoły odpowiedzialni byli za oprawę artystyczną tego przedsięwzięcia. W odpowiedni muzyczny nastrój, już na wstępie konferencji, wprowadził wszystkich zgromadzonych absolwent naszej szkoły Jędrzej Skiba. Nie zawiodły też rozpoznawalne już na Opolszczyźnie „Rododendrony”, które podczas tego wieczoru wystąpiły we wzmocnionym składzie: oprócz Pawła i Michała, wystąpili również: Klaudia, Sebastian, Tomek, Kuba (wszyscy z PLO Nr V w Opolu) oraz (gościnnie) Kuba z PLO Nr I w Opolu.

Konferencja odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty.