Loading...

Aktualności

Piłka Ręczna chłopców – IV miejsce w Opolu 2018-19

Piłka Ręczna Mistrzostwa Opola chłopców – IV miejsce

Nasza drużyna, tak samo jak rok temu, zakończyła Mistrzostwa Opola na IV miejscu, BRAWO!!!

Mecze rozgrywane były na „Stegu Arena” dawny „Okrąglak”.

      W grupie eliminacyjnej (12-II-2019) zajęliśmy drugie miejsce, które dawało nam awans do finałów!! W grupie były 4 zespoły: PLO II, ZSZ im. Staszica, PLO IX i my. Wygraliśmy z PLO IX i ZSZ im. Staszicaale przegraliśmy z PLO II.

     Finały (25-II-2019) rozgrywane były w dwóch grupach półfinałowych po trzy zespoły. W naszej grupie znalazły się zespoły z ZSTiO i ZS Ekonomicznych. Wygraliśmy z ZS Ekonomicznych a przegraliśmy z ZSTiO i o medale graliśmy z pierwszym miejscem drugiej grupy półfinałowej. Było to znowu PLO II, niestety nie udał nam się rewanż za eliminacje, znowu przegraliśmy po walce i został nam mecz o trzecie miejsce!! W meczu o brąz spotkaliśmy się z mistrzem z tamtego roku PLO I  niestety po zaciętym i wyrównanym meczu przegraliśmy i Mistrzostwa Opola zakończyliśmy na IV miejscu!!! Brawo dla naszej drużyny za walkę, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w mistrzostwach!!!

Drużyna w składzie:
Budyłowski Bartek, Cierpich Michał, Dytko Marcin, Laski Kacper, Lehmann Piotr, Sławek Cezary, Smyk Łukasz, Stańczyk Sebastian, Tomczyk Michał, Wielgosiński Wiktor
Opiekun: mgr Łukasz Błażewski