Imprezy szkolne

Klasy pierwsze i drugie pożegnały rok szkolny 2015-2016

24 czerwca nadszedł upragniony dzień wszystkich uczniów - zakończenie roku szkolnego. Jest to dzień, który wzbudza w nas wszystkich wiele pozytywnych emocji. Sprawia, że zapominamy o dotychczasowych trudnościach, z którymi zmagaliśmy się przez ostatnie 10 miesięcy, a nasze myśli błądzą wokół ciepłych, piaszczystych plaż. Jednak zanim ostatecznie poczuliśmy wolność, klasa I F przygotowała apel w trosce o nasze bezpieczeństwo na wakacjach.

Akademia rozpoczęła się oficjalnym i jak zawsze inspirującym przemówieniem Pani Dyrektor. Następnie nadszedł czas, by nagrodzić najciężej pracujących uczniów, a w naszej szkole w przeróżnych dziedzinach ich nie brakuje. Kiedy już każdy z omnibusów został wyróżniony, przyszedł czas, by na wesoło przywitać wakacje.

   zr7

   zr6   zr1

Cześć artystyczną rozpoczął muzyczny duet - Julia Miczka grająca na pianinie oraz Adam Makara - na skrzypcach. Wykonali utwór "Entertainer", który wprowadził zarówno uczniów, jak i nauczycieli w dobry nastrój. Kolejnym elementem akademii była świetna recytacja wiersza Juliana Tuwima pt. "Nauka" w wykonaniu Anny Dobranowskiej i Dominiki Lisoń. Ostatnim elementem imrezy były to trzy tematyczne scenki, które przedstawiały sytuacje z życia, bliższe niż nam się wydaje. Zaprezentowali je: Julia Grabińska, Hania Hueniger (II LO) oraz Sebastian Stanik - członkowie grupy teatralnej pod kierownictwem Tomasza Stochniała, który świetnie przygotował uczniów. Następnie uczennice Weronika Ogiolda oraz Karolina Mróz zaprezentowały utwór "Ale to już było" dedykowany księdzu Tomaszowi Jałowy, który ostatni rok uczył w naszej szkole. Życzymy księdzu wielu słonecznych dni, samej radości z życia oraz cieszymy się, że miał przyjemność uczyć w naszej szkole. Punktem kończącym naszą akademię był występ Piotra Sziroky i Wiktorii Liszewskiej. Zaprezentowali oni znakomity utwór "Kołysanka dla nieznajomej", który poruszył nasze serca. Cały apel został przygotowany pod czujnym okiem pani profesor Agnieszki Wojnowskiej.

   zr4   zr3

   zr2

Życzymy wszystkim wymarzonych, radosnych i słonecznych wakacji. Wypocznijcie, ale również spędźcie je z rozwagą i wróćcie do szkoły pełni sił oraz gotowi do pracy. Czekamy na Wasze kartki z wakacji, które możecie przysyłać na adres szkoły! :)

Tekst: Julia Piotrowska oraz Wiktoria Kantor z klasy I F

(które pokazaly się również jako pełne taktu i kultury świetne konferansjerki).

Logowanie