Kalejdoskop

Po kilku tygodniach przygotowań i prób, w dniu dzisiejszym (14.12. br.) odbył się pierwszy koncert chóru powstałego pod egidą Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia w Opolu. Koncert, specjalnie przygotowany na tę okazję, zaplanowano w szkolnej auli. Uczennice wraz ze swoim dyrygentem Przemkiem Ślęzakiem, naszym absolwentem, a obecnie nauczycielem jednej ze szkół w Lewinie Brzeskim, przygotowali specjalny przedświąteczny występ. W repertuarze znalazły najpiękniejsze polskie (i nie tylko) kolędy: „Cicha noc, święta noc”, „Przybieżeli do Betlejem Pasterze” „Kolęda Dla Nieobecnych” i wiele innych.

Koncert kolęd w wykonaniu naszych młodych artystów, na tyle przypadł publiczności do gustu, że aż czterokrotnie, gromkimi brawami nie pozwolono wykonawcom zejść ze sceny.

Docenić też warto, nietuzinkowe prowadzenie koncertu przez duet uczniów naszego Liceum dla Dorosłych: Dominikę Odya i Michała Matysiuka.

Chór wystąpił w składzie:

BAJOR Dominika

BAUER Julia

BUHL Karolina

BUKOWIEC Tatiana

CZEKAŁA Magdalena

CZELIK Julia

FIAŁKA Agnieszka

GRĄCKA Julia

HŁADUN Katarzyna

KAŹMIERCZAK Daria

KOZACKA Alina

KRANCIOCH Maja

LEŚNIAK Agata

ORZECHOWSKA Katarzyna

PSIURSKA Alicja

RESTEL Oliwia

WIERZGALA Paulina

ZACHARÓW Karolina

Kolejne występy szkolnego chóru zaplanowano na „Kolędowanie z piątką” w dniu 19 grudnia br. w szkolnej auli oraz „Karaoke kolęd” w dniu 22 grudnia br. na sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy!

Logowanie