Komunikaty

Komunikaty

Bardzo, bardzo gorące podziękowania!

Są tacy ludzie, którzy nie liczą czasu poświęconego pracy dla innych. Czasem nie widać ich "w pierwszym szeregu", wolą pozostawać w cieniu.

Tak właśnie jest z Anią Lebiedzińską i Dominiką Muszak z klasy III D, które przez ponad rok, codziennie wpisywały na stronie internetowej szkoły zastępstwa.

Chcielibyśmy niezwykle gorąco podziękować nie tylko za to, że same zgłosiły się do wykonywania pracy żmudnej i wymagającej wielkiej dyscypliny, ale także jej podołały. Teraz nadszedł czas, by w pełni skupiły się na przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Dlatego od dzisiaj zadanie to przejmuje dwoje uczniów z klasy II A.

Dyrekcja

 

Karta "Opolska Rodzina"

Zachęcamy do składania wniosków o wydanie karty "Opolska Rodzina", uprawniającej do korzystania z ulgi w wybranych jednostkach, np. Galerii Sztuki Wspołczesnej, ZOO, lodowiska "Toropol", basenów "Akwarium" i "Błękitna fala" za 1 zł.

Zgodnie z Regulaminem z Karty "mogą korzystać dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia, zamieszkałe na terenie miasta Opola lub których rodzic rozlicza się z podatku dochodowego od osób fizycznych w I Urzędzie Skarbowym w Opolu".

Wypełniony prawidłowo wniosek należy skladać w Biurze Obsługi Obywatela w Ratuszu, parter, w godz. 7.30 - 15.30; tel. 77 4511967.

 

W załącznikach regulamin oraz wzór wniosku

Logowanie