Archiwum

    19 kwietnia 2011r. o godz. 11.30 odbył się etap finałowy Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół, organizowanego przez V LO. W konkursie w dwóch etapach wzięło udział ok. 400 gimnazjalistów z opolskich i podopolskich gimnazjów!

W tym roku etap finałowy składał się z 2 części: pisemnej (rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz test leksykalno-gramatyczny) oraz części ustnej. Również po raz pierwszy do komisji konkursowej zaprosiliśmy nauczycieli-gości, którzy zostali wylosowani spośród przybyłych opiekunów.


Do części finałowej przystąpiło 60 uczniów, natomiast do części ustnej konkursu zostało zakwalifikowanych 10 osób. Niestety 2 osoby zrezygnowały z uczestniczenia w części ustnej etapu finałowego.

Oto ostateczne wyniki Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół:


     I miejsce Anna Ciszewska PG 8 w Opolu
     II miejsce Aleksandra Szopa PG 7 w Opolu
     III miejsce Urszula Leszyńska PG 5 w Opolu
     IV miejsce Monika Wąsik PG nr 1 w Zawadzkiem
     V miejsce Dominika Bujnicka PG 7 w Opolu
     VI miejsce Maciej Śliwiński PG 7 w Opolu
     VII miejsce Dariusz Liszega PG 6 w Opolu
     VIII miejsce Łukasz Umiński PG 7 w Opolu

Wkrótce opublikujemy również galerię zdjęć z tegorocznego konkursu. Dziękujemy wszystkim uczniom gimnazjów za udział, a nauczycielom za zaangażowanie i współpracę. Na prośbę nauczycieli i uczniów z gimnazjów załączamy finałowy test wraz z kluczem.

Gimnazjalistów zainteresowanych językiem angielskim i rywalizacją na wysokim poziomie w przyszłym roku zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

DSC02334DSC02337

DSC02381DSC02471

DSC02400DSC02468

Zwyciężczyni konkursu otrzymala puchar z rąk Dyrektora Zespolu Szkół mgr Danuty Katorosz.

Konkurs przygotowały: mgr Joanna Dobrzyńska-Róg, mgr Lena Jabłkowska-Szczepańska i mgr Dorota Myga.

Logowanie