Język angielski

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Dnia 4 września 2017 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr V w Opolu. Z tej okazji wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami spotkali się w auli.

Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie przywitano wszystkich zgromadzonych i głos zabrał  Pan Dyrektor Romuald  Florczak. Słowami otuchy powitał wszystkich nauczycieli i uczniów.

Po przemówieniu Dyrekcji wprowadziła nas w świetny nastrój klasa II D, która przygotowała fantastyczne przedstawienie. Artystycznie uzdolnieni uczniowie klasy, czyli Adrianna Miszta, Marlena Kandzia oraz Mateusz Maciołek zagrali utwory na saksofonie, skrzypcach i pianinie. Następnie  mogliśmy obejrzeć występ teatralny, który ukazywał rozpoczęcie roku szkolnego z przymrużeniem oka. Na finał klasa IID wykonała wspólnie „ The Cup Song”, który najbardziej podobał się publiczności. Całą uroczystość poprowadzili Wiktoria Januć oraz Łukasz Weinert.  Nad wszystkim czuwała Pani Joanna Dobrzyńska-Róg, która jest wychowawcą klasy
II D.

Autor: Wiktoria Januć

 

2017 1

2017 2

2017 3

2017 4

Logowanie