Psycholog

X Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

 

Rusza X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, organizowanego przez „Charaktery”. Do wygrania indeksy na psychologię!

Już po raz dziesiąty zapraszam uczniów do wspólnego zgłębiania tajników psychologii. Wiedzę zdobędą wszyscy turniejowicze, na zwycięzców natomiast czekają wspaniałe nagrody: nagrody rzeczowe, stypendia roczne (3000 zł brutto) oraz – dzięki porozumieniu z Uniwersytetem Jagiellońskim – trzy indeksy na stacjonarne studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ. Jest o co walczyć!

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Turnieju rozpoczęła się 27 października, a zakończy się 7 kwietnia 2018 roku. Od uczestników będzie wymagana znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” od listopada 2017 do lutego 2018 roku, opatrzonych specjalną pieczęcią. Lekturą Turnieju jest też książka Przeciw empatii Paula Blooma oraz obszary tematyczne odwołujące się do zagadnień zawartych w „Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych...”.

Swoją wiedzę będziecie mogli sprawdzić w marcu 2018 roku podczas eliminacji on-line. Natomiast sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do wielkiego finału, który odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w Warszawie.

Więcej informacji oraz zapisy do turnieju przyjmuje psycholog szkolny Elżbieta Dróżdż gabinet 24 II piętro.

Na wszystkich chętnych czekam do 01 grudnia 2017 r.

 

 

Logowanie