Nasza działalność

Nasza działalność

Konkurs Prymasowski

18 października, odbył się coroczny Konkurs Prymasowski organizowany przez Samorząd Uczniowski i panią Teresę Seremak.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom oraz Zaocznemu Liceum Ogólnokształcącemu za zaangażowanie oraz jury za poświęcony swój czas. 

 1. miejsce - kl. IE

2. miejsce - kl. IF

3.miejsce - ZLO

 

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystości z okazji Dnia Patrona Szkoły.

Zwycięzcom gratulujemy! 

Belfry 2017

Dnia 13. października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej, w związku z czym odbyła się coroczna gala Belfrów. Belfer to nagroda przyznawana danemu nauczycielowi w konkretnej kategorii.

Jako samorząd uczniowski przeprowadziliśmy głosowanie wśród społeczności uczniowskiej, które wygląda nastęująco:

W kategorii Złota Męczydusza - pani profesor Anna Siwiec

W kategorii Złoty Pytajnik - pani profesor Katarzyna Błażewska

W kategorii Żelazne Zdrowie - pani profesor Krystyna Ziemska

W kategorii Pomysłowy Dobromir - pani profesor Sylwia Antczak

W kategorii Złoty Karabinek - pani profesor Anna Klimczyk

Jest to humorystyczne podziękowanie uczniów nauczycielom za cały wkład pracy, jakie Państwo dajecie nam podczas naszej trzyletniej (mamy nadzieję, że nie dłuższej) nauki w szkole. Liczymy, że każda z Pań czuje się zaszczycona otrzymaną nagrodą! Bardzo dziękujemy również pani Sylwii Antczak za przygotowanie całej gali oraz uczniom, którzy brali udział w części artystyczno-organizacyjnej.

 

Samorząd Uczniowski :)

 

Wyjazd integracyjny - wieczornica z SU

Bardzo dziękujemy dyrekcji, wychowawcom, opiekunom oraz wam, uczniom, za spędzenie wspólnego czasu podczas wyjazdu integracyjnego. Mamy nadzieję, że były to dla was 3 świetne dni oraz zintegrowaliście się z waszymi wychowawcami i klasami, a przygotowana przez nas wieczornica wam się spodobała. W linku poniżej zamieszczamy zdjęcia zrobione przez Julię Adamską.

https://drive.google.com/open?id=0B9IsCmUPCqzTVTl5MTZ0MEEzNmM

 

Samorząd Uczniowski :)

Dzień Chłopaka 

Z okazji Dnia Chłopaka chciałybyśmy chłopakom, Panu Dyrektorowi Romualdowi Florczakowi oraz męskiej części grona pedagogicznego jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze życzenia. Mamy nadzieję, że słodka niespodzianka w postaci ciasta spodobała się i przede wszystkim smakowała.

Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego :)

 

Kiermasz książek 

Jak co roku w naszej szkole odbył się w pierwszym tygodniu września kiermasz książek, który został zorganizowany przez samorząd szkolny. Wszystkie klasy miały możliwość kupna podręczników od starszych klas oraz absolwentów. Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie oraz mamy nadzieję, że zakupione podręczniki będą przydatne w tym roku szkolnym.

 Samorząd Uczniowski :) 

Logowanie