Aktualności sportowe

Piłka ręczna Mistrzostwa województwa 2016-17 dziewcząt - brązowe medale!!!

            
Kolejny sukces w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w roku szkolnym 2016-17.
Nasza drużyna wywalczyła III miejsce i zdobyła brązowe medale Mistrzostw Województwa Opolskiego!!!
To był kolejny bardzo udany rok dla naszej drużyny szczypiornistek, pomimo zmian w składzie nasza drużyna po zaciętej walce zdobyła brązowe medale mistrzostw województwa i znowu jesteśmy na podium (1 m-ce w poprzednim roku).
WIELKIE BRAWA!!!
Finał województwa odbył się 11-IV-2017 w Komprachcicach. W drodze do finałów nasze dziewczyny pewnie wygrały półfinał wojewódzki również rozgrywany w Komprachcicach.
drużyna w składzie:
Buhl Anna, Czech Jasmine, Czuchwicka Roksana, Dajewska Ewelina, Grzesik Joanna, Helińska Emilia, Hendel Mirena, Janecka Aleksandra, Kusz Katarzyna, Kuźma Agata, Piotrowicz Angelika, Roesler Weronika, Tymczyszyn Anna, Zapadka Zuzanna.
Opiekun: Elżbieta Kamforowska
Gratulacje!!!

Logowanie