Aktualności sportowe

Sukcesy sportowe roku 2016-2017
 
Startuje nowy rok szkolny i oczywiście sportowy również. Podsumujmy zatem ubiegły rok 2016-17,  startów było wiele z kalendarza mistrzostw Opola jak też w dodatkowych turniejach i zawodach okolicznościowych. Były sukcesy i porażki, tak bywa! Dziękujemy za trud, zaangażowanie, czas i wysiłek włożony w starty na zawodach międzyszkolnych oraz godne reprezentowanie naszej szkoły!! 
Współzawodnictwo szkół w roku 2016/17, dziewczęta zakończyły na 4 miejscu!!! (niewiele zabrakło do podium L) a chłopcy na miejscu
    Uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej wszystkich opolskich szkół odbyło się w opolskim ratuszu. Rywalizacja odbywała się na trzech poziomach. Współzawodniczyło, bowiem 20 szkół podstawowych, dziewięć gimnazjalnych i 15 ponadgimnazjalnych.
Szykujemy formę na nowe zawody w roku szkolnym 2017/2018!!!!!
 
Wykaz największych osiągnięć w roku szkolnym 2016-2017, w kolejności chronologicznej:
 
HALOWA PIŁKA NOŻNA
5 miejsce w mistrzostwach Opola zdobyła drużyna naszych dziewczyn w składzie: Buhl Anna, Cykowska Katarzyna, Dąrowska Katarzyna, Kucharska Agnieszka, Martynowicz Alicja, Muc Sara, Nowak Magdalena, Pampuch Susanna, Pientka Julia, Smykała Patrycja, Hendel Mirela.
7-8 miejsce zajęła drużyna chłopców w składzie: Fiszer Tomasz, Grzesiak Maciej, Karcz Przemysław, Lisik Marcel, Lukas Damian, Michalak Damian, Mrukot Marcel, Rał Adrian, Wiesiołek Dawid
 
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
W mistrzostwach Opola: zdobyliśmy srebrny medal Weronika Roesler oraz 5 miejsce Mirela Hendel
W mistrzostwach województwa: Weronika Roesler zajęła wysokie 7 m-ce.
 
KOSZYKÓWKA - liga SKS
3 miejsce dla naszej drużyny chłopców BRAWO
 
SZACHY
5 miejsce w mistrzostwach Opola zdobyła nasza drużyna w składzie: Kinga Łabińska, Karol Baj, Bilal Hassona i Oktawian Nega..
 
PIŁKA NOŻNA
3 miejsce i brązowe medale w mistrzostwach Opola zdobyła drużyna naszych dziewczyn w składzie: Buhl Anna, Cykowska Katarzyna, Dąrowska Katarzyna, Jalowska Sara, Kociok Paulina, Koston Weronika, Kucharska Agnieszka, Martynowicz Alicja, Muc Sara, Pientka Julia, Smykała Patrycja
 
TENIS STOŁOWY
3 miejsce i brązowy medal mistrzostwach Opola zdobyła Oktawia Walków i Karolina Krawczyk, oraz 5 miejsce zajęły Katarzyna Dąbrowska i Wiktoria Wojtas w grze deblowej, natomiast w grze indywidualnej Oktawia Walków zajęła 5 miejsce, a Karolina Krawczyk 6 miejsce
 
KOSZYKÓWKA
3 miejsce i brązowe medale w mistrzostwach Opola zdobyły dziewczęta w składzie: Angelika Piotrowicz, Mirela Hendel, Katarzyna Cykowska, Agata Kuźma, Roksana Czuchwicka, Anna Tymczyszyn, Zuzanna Zapadka, Sylwia Boguszewska, Laura Seidel, Jasmine Czech, Oliwia Piszczałka, Oliwia Wieczorek, Emilia Helińska
5 miejsce w mistrzostwach Opola zdobyli nasi koszykarze w składzie: Stanisław Cepa, Dominik Wieczorek, Mateusz Sosulski, Karol Baj, Szymon Nieckarz, Maksymiliam Weber, Artur Skrzypczyk, Maciek Smok, Kacper Radoń, Kacper Kisiel, Sebastian Portka, Jeremiasz Semków
 
PIŁKA SIATKOWA
6 miejsce w mistrzostwach Opola zdobyły nasze siatkarki w składzie: Chrobak Zofia, Czuchwicka Roksana, Kusza Katarzyna, Miczka Julia, Przywara Marta, Substelna Monika, Tomanek Katarzyna, Uchańska Natalia, Wdowicka Weronika, Wilczek Kamila, Wrona Dominika, Zapadka Zuzanna.
 
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
3 miejsce i brązowy medal w mistrzostwach Opola zdobyła Weronika Ogiolda
 
PIŁKA RĘCZNA
2 miejsce i srebro w mistrzostwach Opola zdobyły dziewczęta BRAWO!! Drużyna w składzie: Buhl Anna, Czech Jasmine, Czuchwicka Roksana, Dajewska Ewelina,  Grzesik Joanna, Helińska Emilia, Hendel Mirela, Janecka Aleksandra, Kusza Katarzyna, Kużma Agata, Piotrowicz Angelika, Roesler Weronika, Tymczyszyn Anna, Zapadka Zuzanna
7 miejsce w mistrzostwach Opola zdobyli nasi piłkarze ręczni  w składzie: Baj Karol, Budyłowski Bartek, Kubicz Dominik, Kuderewicz Paweł, Mleczko Michał, Sławek Czarek, Smok Maciej, Sosulski Mateusz, Urbanek Michał, Weber Maksymiliam

3 miejsce i brąz w mistrzostwach województwa zdobyły nasze dziewczęta BRAWO!!! Drużyna w składzie: Buhl Anna, Czech Jasmine, Czuchwicka Roksana, Dajewska Ewelina, Grzesik Joanna, Helińska Emilia, Hendel Mirena, Janecka Aleksandra, Kusz Katarzyna, Kuźma Agata, Piotrowicz Angelika, Roesler Weronika, Tymczyszyn Anna, Zapadka Zuzanna.
 
ARMWRESTLING 
3 miejsce indywidualnie Bartosz Sobocki
 
PŁYWANIE
Mistrzostwa Opola nasi pływacy zdobyli 5 medali
Klasyfikacja indywidualnie:
1 m-ce i złoto ROKSANA CZUCHWICKA w stylu klasycznym
1 m-ce i złoto MATEUSZ ROMAN w stylu grzbietowym
2 m-ce i srebro MATEUSZ ROMAN w stylu dowolnym
2 m-ce i srebro KAROLINA ZACHARKÓW w stylu grzbietowym
3 m-ce i brąz MICHALINA POPRZECZNY w stylu motylkowym
Klasyfikacja drużynowo:
4 miejsce sztafeta dziewcząt i sztafeta chłopców.
 
LA
W mistrzostwach Opola niestety w tym roku bez medali L
  Rybij Agnieszka - IV miejsce - 400m
  Tymczyszyn Anna - IV miejsce – płotki
  oraz  sztafeta dziewcząt - IV miejsce
  Czerniak Jakub - VI miejsce - 400m
  Gonsior Jakub - V miejsce – płotki
  Górecki Bartosz - IV miejsce - 3000m
  Karcz Przemysław - V miejsce - 400m
  Radoń Kacper - VII miejsce - 800m
  Smolin Denis - VI miejsce - 800m
 
PLAŻOWA PIŁKA NOŻNA
2 miejsce mistrzostwach Opola dla drużyny dziewcząt w składzie: Katarzyna Dąbrowska, Laura Seidel, Weronika Koston, Julia Pientka, Anna Buhl, Magdalena Nowak, Sara Muc, Roksana Czuchwicka 
 
PLAŻOWA PIŁKA SIATKOWA
1 miejsce w mistrzostwach Opola dla drużyny chłopców w składzie: Błażej Gwóźdź i Gabriel Hanusik
3 miejsce w mistrzostwach Opola dla drużyny dziewcząt w składzie: Zuzanna Zapadka, Natalia Uchańska
 
!!Wielkie brawa dla wszystkich reprezentujących naszą szkołę, zwycięzców jak i pokonanych!!! Życzymy sukcesów w roku szkolnym 2017-18
 
więcej informacji i zdjęć ze wszystkich zawodów w zakładce sport
oraz na
http://www.andkow.cba.pl/ i

Logowanie