Aktualności sportowe

PIŁKA NOŻNA  - Mistrzostwa Opola 2017-2018
dziewczęta:
Nasza drużyna dziewcząt zajęła IV m-ce w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej w roku 2017/18. Mistrzostwa rozgrywano na Orliku, najpierw odbyły się mecze eliminacyjne w trzech grupach, systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna, grała 3 października, zajęła w swojej grupie eliminacyjnej I miejsce i awansowała bezpośrednio do finałów. Mecze finałowe rozgrywane były 9-10-2017, znalazły się tam cztery drużyny, które grały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej i wyrównanej walce w każdym meczu, wygraniu 1 meczu i dwóch porażkach, niestety nie udało się nam wywalczyć medalu i ostatecznie zajęliśmy IV miejsce!!!  Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodach!!!
drużyna w składzie:
Bajor Dominika, Buhl Anna, Czekała Magdalena, Kociok Paulina, Koston Weronika, Muc Sara, Oblicka Patrycja, Pientka Julia, Roesler Barbara, Seidel Laura, Smykała Patrycja
opiekun: mgr Rafał Watras 
 
chłopcy:
Mistrzostwa chłopców odbywały się 2-10-2017 w Centrum Sportu na ul. Północnej. Zawody rozgrywane były w nowej formule, drużyna liczyła 10 zawodników grało 5 zawodników w polu + bramkarz na mniejszym boisku typu „Orlik”. W grupie eliminacyjnej poziom był wyrównany, niestety po wygraniu 1 meczu i dwóch porażkach, nie udało się nam awansować do dalszych etapów. Brawa dla naszej drużyny za walkę, zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na reprezentowanie naszej szkoły!!
drużyna w składzie:
Bożykowski Gracjan, Cierpich Michał, Kroll Szymon, Lisik Marcel, Mrukot Marcel, Paliwoda Jakub, Rał Adrian, Smyk Łukasz, Spałek Jakub, Turek Maciej
opiekun: mgr Rafał Watras

Logowanie