Piłka nożna

Piłka nożna

Sezon 2015-2016
PIŁKA NOŻNA
Mistrzostwa chłopców odbywały się na boisku w Centrum Sportu na ul. Północnej.
Nasza drużyna niestety nie awansowała do ćwierćfinałów. Zajęła w grupie eliminacyjnej, dość pechowo, 3 miejsce i niestety zakończyła udział w Mistrzostwach Opola. Należą się jednak brawa dla naszej drużyny, pomimo złej pogody, za walkę, zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na reprezentowanie naszej szkoły!!! Wielkie brawa!!!
Drużyna w składzie:
Tomasz Fiszer, Martin Jagieła, Paweł Kuderewicz, Adrian Rat, Grzegorz Ptak, Maciek Smok, Andrzej Moraczewski, Damian Lukas, Dawid Wiesiołek, Gariel Hanusik, Rafał Figura, Michał Zerek, Marcin Łęgosz.
Opiekun: mgr Rafał Watras 
 
HALOWA PIŁKA NOŻNA
Halowa piłka nożna, podobnie jak w poprzednim roku, ze względu na remont „Okrąglaka” została rozegrana na hali sportowej Politechniki Opolskiej wydziału WFiF. Termin również został przyspieszony, eliminacje rozpoczęły się już od 10-IX-2014.
Dziewczęta:
Nasza drużyna dziewcząt zajęła 2-gie miejscew grupie eliminacyjnej i musiała walczyć o awans do finałów w barażach. Po walce i zaciętych meczach barażowych nie udało się awansować do finałów.Zajmując 3 m-ce w barażach ostatecznie uplasowaliśmy się na VI miejscu w Mistrzostwach Opola!! Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodach!!!
drużyna w składzie: Natalia Grabowska 2d, Marta Passon 2e, Susanna Pampuch 2e, Sara Muc 1a, Roksana Czuchwicka 1a, Magdalena Nowak 1d, Kasia Cykowska 2c, Ala Martynowicz 2c, Magdalena Drej 3c, Justyna Sroka 3a.
trener: mgr Rafał Watras

Chłopcy
:
Nasza  drużyna w grupie eliminacyjnej zajęła II miejsce i awansowała do ćwierćfinałów. Mecze ćwierćfinałowe były zacięte a poziom wyrównany, niestety nie udało się nam wyjść z grypy i zagrać w finałach, znowu zabrakło trochę szczęścia!!!
Ostatecznie nasza drużyna zajęła miejsca 7-8 w Mistrzostwach Opola!! Brawa za wysiłek, trud i czas poświęcony w mecze eliminacyjne!!
Drużyna w składzie:
Tomasz Fiszer I C, Martin Jagieła I C, Adrian Rat I C, Mateusz Sosulski I C, Damian Lukas II A, Dawid Wiesiołek II B, Rafał Figura II C, Mateusz Bartela III C, Marcin Łęgosz III C
Opiekun:mgr Rafał Watras
Sezon 2014-2015

HALOWA PIŁKA NOŻNA
Dziewczęta: V miejsce w Mistrzostwach Opola
Nasza drużyna dziewcząt niestety zakończyła rozgrywki w Mistrzostwach Opola już na eliminacjach grupowych! Po walce i zaciętych meczach nie udało się awansować do finałów (3 miejsce w grupie, ponieważ decydował bilans bramek i o jedną bramkę byliśmy gorsi od PLO III). Zajmując 3 m-ce w grupie ostatecznie uplasowaliśmy się dość wysoko, bo na V miejscu w Mistrzostwach Opola!! Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodach!!!
halówka2014dz
drużyna w składzie: Brygida Hurek 2f, Mirela Hendel 1e, Julia Urbańczyk 1f, Natalia Grabowska 1e, Ada Kruczkowska 1e, Daria Warchoł 2e, Marta Passon 1e, Susanna Pampuch 1e, Sara Mróz 1e.
trener: mgr Rafał Watras

Chłopcy: miejsce 7-8 w Mistrzostwach Opola
Halowa piłka nożna w tym roku, ze względu na remont „Okrąglaka” została rozegrana na hali sportowej Politechniki Opolskiej wydziału WFiF. Termin również został przyspieszony, eliminacje rozpoczęły się już 18-IX-2014. Nasza  drużyna w grupie eliminacyjnej zajęła II miejsce (przegrała z ZSMechanicznych i wygrała z ZSEkonomicznych)i awansowała do ćwierćfinałów. Mecze ćwierćfinałowe były zacięte a poziom wyrównany, niestety nie udało się nam wyjść z grypy i zagrać w finałach, zabrakło trochę szczęścia!!!
Ostatecznie nasza drużyna zajęła miejsca 7-8 w Mistrzostwach Opola!! Brawa za wysiłek, trud i czas poświęcony w mecze eliminacyjne!!
halowka2014chl
Drużyna w składzie:
góra od lewej: Mateusz Hołyński IIIc, Maciek Barbarzak IIIc, Patryk Glomb IIIf, Kamil Adamczyk IIIf, Damian Kirstein IIIc
dół od lewej: Damian Filla IIId, Radek Prokop IIIc, Marcin Niemczyk IIId.
Opiekun: mgr Łukasz Błażewski 

PIŁKA NOŻNA
Nasza drużyna dziewcząt
zajęła VI m-ce w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej w roku 2014/15. 
Mistrzostwa rozgrywanona Orliku przy UO, najpierw odbyły się mecze eliminacyjne trzech grup, systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna grała 8-IV-2015 z ZSZ im. Staszica i z WZDZ, po zaciętej rywalizacji i walce nasza drużyna zajęła II miejse i o awans do ścisłego finału musiała walczyć w barażach (13-IV-2015). W nich, po wyrównanej rywalizacji, niestety nie udało się nam awansować do finałów, ostatecznie uplasowaliśmy się na VI miejscu. Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodachJdrużyna w składzie:
Brygida Hurek IIf, Mirela Hendel Ie, Justyna Sroka IIa, Julia Urbańczyk If, Natalia Grabowska Ie, Daria Warchoł IIe, Marta Passon Ie, Susanna Pampuch Ie, Sara Mróz Ia, Katarzyna Cykowska Ic, Ala Martynowicz Ic.
opiekun: mgr Rafał Watras 
 
Mistrzostwa chłopców
odbywały się na boisku w Centrum Sportu na ul. Północnej.
Nasza drużyna awansowała do ćwierćfinałów z drugiego miejsca grupy eliminacyjnej rozgrywanej 23 pażdziernika 2014. Ćwierćfinały zostały przesione, ze wzg na złą pogodę, na 26 marca 2015, w nich poziom był wyrównany i niestety nie udało się nam awansować do finałów. Po zaciętej walce i w osłabionym składzie (brak kilku podstawowych zawodników), nie udało się awasnsować do finałów. Jednak należą się gratulacje dla naszej drużyny za walkę, zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na reprezentowanie naszej szkoły!!! Wielkie brawa!!!
Drużyna w składzie:
Marcin Bergandy I F, Marcin Niemczyk III D, Damian Filla III D, Mateusz Hołyński III C, Patryk Glomb III F, Marcin Łęgosz II C, Damian Kirstein III C, Mateusz Bartela II C, Radek Prokop III C, Rafał Figura I A, Damian Lukas I A, Dawid Wiesiołek I B, Tomasz Angel I F, Kamil Nawojski I A, Michał Pączko I C, Rafał Figura I C, 
Arek Andrzejczuk III B
Opiekun: mgr Rafał Watras 

PLAŻOWA PIŁKA NOŻNA
Chłopcy: 1 miejsce
12 czerwca 2015 odbyły się Mistrzostwa Opola w plażowej piłce nożnej chłopców!!
Zawody odbywały się w "centrum sportu" na ul. Północnej. Nasza drużyna chłopców spisała sięznakomicie, i tak jak rok oraz dwa lata temu, zdobyła 
złoty medal!! Zawody rozgrywane były systemem brazylijskim, po jednej porażce można było jeszcze wygrać zawody. Nasza drużyna zaczęła od zwycięstwa z ZSZ im. Staszica, następnie przegrała z PLO I. Kolejne mecze to już tylko zwycięstwa, najpierw z ZS Elektrycznych, następnie z ZS Budowlanych i w finale rewanż i wygrana z PLO I, BRAWO!!! 1 m-ce w Mistrzostwach Opola trzy lata z rzędu!!!  Wielkie brawa za sukces i obronę kolejny raz tytułu mistrzowskiego!!!
klasyfikacja:
   1 m-ce PLO V
   2 m-ce PLO I
   3 m-ce PLO VI
PN plazowka2014 15
drużyna w składzie:
Mateusz Hołyński 3c, Radek Prokop 3c, Damian Filla 3d, Marcin Niemczyk 3d, Damian Kirstein 3c, Damian Lukas 1a, Marcin Bergandy 1f
opiekun: mgr Łukasz Błażewski
i mgr Rafał Watras

Dziewczęta: 4 miejsce
Dzień wcześniej, 11 czerwca 2015, rozegrano mistrzostwa dziewcząt. Nasza drużyna walczyła dzielnie, ale nie udało się obronić tytułu z poprzedniego roku i ostatecznie zajęła 4 m-ce w Mistrzostwach Opola!!! Wielkie brawa za walkę, zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na reprezentowanie naszej szkoły!!!W mistrzostwach wystartowało 5 drużyn, jedna grupa rozgrywana systemem „każdy z każdym”, zatem nasze dziewczyny grały 4 mecze!
klasyfikacja:
  1 m-ceZS Ekonomicznych
  2 m-ce PLO I
  3 m-ce ZS im. Staszica
  4 m-ce PLO V
plazowka dz 2015
drużyna w składzie:
opiekun: mgr Elżbieta Kamforowska 
 
II Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej dziewcząt
W piątek 21-listopada-2014 na naszej sali gimnastycznej odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej dziewcząt. Na turniej zgłosiło się 9 drużyn jednak z powodu choroby kilku zawodniczek jedna drużyna musiała zrezygnować i tak w turnieju uczestniczyło 8 drużyn. Z klas pierwszych zgłosiły się 3 drużyny (IB, IC, IE, ) 3 z drugiej (IIB, IIE, IIF ) i 2 z klas trzecich (IIIA, IIIC ). Gra toczyła się w 2 grupach systemem „każdy z każdym”, a najlepsze dwie drużyny z grupy trafiały do finałowej czwórki, grały również system „każdy z każdym” gdzie walczyły o każdą bramkę.
klasyfikacja końcowa:
1.klasa IC „LASECZKI Z PIĄTECZKI”
2.klasa IIE „CZIKAS”
3.klasa IE „FC BIOL-CHEM”,
4.klasa IIF „AVE HUMAN”
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejne Mistrzostwa, organizatorzy-zespół nauczycieli WF!!!
Radzie Rodziców oraz firmie Nike z Opola dziękujemy za nagrody
Sezon 2013/2014
 
HALOWA PIŁKA NOŻNA - Mistrzostwa Opola
chłopcy:
5-XII-2013 zostały rozegrane finały halowej piłki nożnej chłopców na HWS „Okrąglak". Nasza  drużyna zajęła III miejsce i zdobyła brązowe medale Mistrzostw Opola.
Do finałów droga była długa, w sumie 7 meczy (5 zwycięstw i 2 porażki). Na początku grupa eliminacyjna, w której zajęliśmy I miejsce, wygrywając wszystkie mecze i awansowaliśmy do ćwierćfinałów. W nich odnieśliśmy dwa zwycięstwa i jedną porażkę, co dało nam awans z II miejsca. W półfinale graliśmy z PLO VI (zwycięzcami drugiej grupy ćwierćfinałowej) niestety po wyrównanej grze przegraliśmy, ale w meczu o III miejsce wygraliśmy z PLO II i zdobyliśmy brązowy medal mistrzostw Opola!!! Po rocznej przerwie wróciliśmy na podium Mistrzostw Opola, wielkie brawa!!!
Klasyfikacja Mistrzostwa Opola 2013-14:
1.         PLO VI
2.         ZSZ nr 4
3.         PLO V
4.         PLO II
halowka2013chlopcy1
Drużyna w składzie:
góra od lewej: Michał Passon IIIf, Piotr Libawski IIIc, Patryk Glomb IIf, Maciek Barbarzak IIc, Kamil Adamczyk IIf, 
dół od lewej: Mateusz Szurpicki IIIf,  Marcin Niemczyk IId,  Damian Filla IId,  Patryk Mazurek IIIc, Mateusz Hołyński IIc oraz Paweł Derda IIIa.
Opiekun: mgr Łukasz Błażewski 
 
dziewczęta:
Nasza drużyna dziewcząt niestety zakończyła rozgrywki w Mistrzostwach Opola już na eliminacjach grupowych! Grupa liczyła 5 zespołów, poziom drużyn był wyrównany,  po walce i zaciętych meczach nie udało się awansować do finałów (3 miejsce w grupie)! Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodachJ
 
PIŁKA NOŻNA - Mistrzostwa Opola
dziewczęta:
Nasza drużyna dziewcząt zajęła w tym roku V m-ce w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej. 25 marca 2014 roku na Orliku przy UO odbyły się mecze eliminacyjne naszej grupy, systemem "każdy z każdym". W naszej grupie znalazły się jeszcze zespoły z Ekonomika i Budowlanki. Po zaciętej rywalizacji i walce nasza drużyna zajęła II miejse i o awans do ścisłego finału musiała walczyć w barażach.
Baraże rozgrywane były dwa dni później 27-III-2014 i niestety nie udało się nam awansować do finałów, zajeliśmy drugie miejsce za ZS im Staszica, trzecie miejsce zajęło PLO II  i ostatecznie uplasowaliśmy się na V miejscu w Mistrzostwach Opolaw piłce nożnej dziewcząt 2013-2014. Po pięciu latach obecności na podium w Mistrzostwach Opola wypadliśmy z pierwszej trójki,  ale już za rok będzie lepiej i mam nadzieję, że znowu zagramy w finałach, trzymamy kciuki. Brawa za wysiłek, trud i czas włożony w przygotowanie i udział w zawodach
pn2014dz 4
drużyna w składzie:
Marysia Hurek 3E, Karia Fedynyszyn 3B, Aneta Polaczek
3F, Klaudia Czaja 2A, Izabela Gordzielik 2E, Brygida Hurek 1F, Dorota Zgoda 1F, Daria Warchoł 1E, Magdalena Bratko 1B, Aldona Bogucka 2B
opiekun: mgr Agnieszka Młyńska 
więcej zdjęć na: 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.432005603600516.1073741876.185156884952057&type=3
oraz 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.431316603669416.1073741875.185156884952057&type=3
 
chłopcy:
Zawody odbywały się na boisku w Centrum Sportu na ul. Północnej.
Nasza drużyna awansowała do ćwierćfinałów z drugiego miejsca grupy eliminacyjnej (7-10-2013)
15-10-2013, w ćwierćfinałach poziom był wyrównany niestety nie udało się nam awansować do finałów. Po zaciętej walce przegraliśmy 1:0 z ZSZ nr 4 i 2:0 z ZSTiO i ostatni mecz z PLO VI nie dawał nam już żadnej szansy na awans. Jednak gratulacje dla naszej drużyny należą się za walkę, zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na reprezentowanie naszej szkoły!!! Wielkie brawa!!!
Drużyna w składzie: 
Marcin Niemczyk, Krzystof Kamiński, Mateusz Szurpicki, Michał Passon, Mateusz Hołyński, Maciek Raba, Piotr Jasiński, Patryk Glomb, Kamil Adamczyk, Paweł Derda, Patryk Mazurek, Radosław Prokop, Damian Kirstein, Piotr Libawski, Michał Duch, Dawid Podsiadło, Michał Żerek
Opiekun: mgr Łukasz Błażewski
 
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA - Mistrzostwa Opola
dziewczeta:
Kolejne złoto (po drużynie chłopców) w Mistrzostwach Opola w PLAŻOWEJ PIŁCE NOŻNEJ, wygrała drużyna dziewcząt, zawody odbyły się 6 czerwca 2014 w "Centrum sportu" na ul. Północnej. Nasza drużyna spisała się wspaniale, dziewczyny były niepokonane i zajęły 1 m-ce w Mistrzostwach Opola!!! Wielkie brawa za sukces w debiucie (rok temu dziewczyny nie wystartowały)!!!
W mistrzostwach wystartowało 5 drużyn, jedna grupa rozgrywana systemem „każdy z każdym”, zatem nasze dziewczyny grały 4 mecze, wszystkie wygrane!!! Nasza drużyna pokonała z ZS im. Staszica (4:1), ZS Ekonomicznych (3:0), ZS Budowlanych (2:1) i PLO I (5:0) i z kompletem punktów i bilansem bramek 14:2 sięgnęła po złoty medal Mistrzostw Opola w Plażowej Piłce Nożnej!!! Brawa wielkie brawa!!
klasyfikacja:
  1 m-ce PLO V
  2 m-ce ZS im. Staszica
  3 m-ce ZS Ekonomicznych
  4 m-ce PLO I
  5 m-ce ZS Budowlanych
plazowa pn 2014 dz
drużyna w składzie:
od lewej: Klaudia Czaja 2a, Katarzyna Bryzik 2e, Karia Fedynyszyn 3b, Marysia Hurek 3e, Wiktoria Blach 1c, Dorota Zgoda
1f, Brygida Hurek 1f
opiekun: Kamforowska Elżbieta
 
chłopcy:
4 czerwca 2014 odbyły się Mistrzostwa Opola w PLAŻOWEJ PIŁCE NOŻNEJ chłopców!!
Zawody odbywały się w "centrum sportu" na ul. Północnej. Nasza drużyna chłopców spisała się znakomicie, i tak jak rok temu, zdobyła
złoty medal !! Wygrali grupę eliminacyjną a później byli niepokonani w grupie finałowej i zajęli 1 m-ce w Mistrzostwach Opola!!! Wielkie brawa za sukces i obronę tytułu mistrzowskiego!!!
W mistrzostwach Opola wystartowało 8 drużyn podzielonych na trzy grupy eliminacyjne, rozgrywane systemem „każdy z każdym”, z grupy wychodziła najlepsza drużyna, które tworzyły grupę finałową. W naszej grupie eliminacyjnej wygraliśmy z ZS im. Staszica (3:1) i ZS Ekonomicznych (również 3:1), chociaż w obu meczach jako pierwsi traciliśmy bramki!! W finałach wygraliśmy z ZS Mechanicznych (2:1 również, jako pierwsi straciliśmy bramkę) oraz po zaciętym meczu wygraliśmy z PLO VI (1:0). Nieponosząc żadnej porażki znowu sięgnęliśmy po złoty medal Mistrzostw Opola w Plażowej Piłce Nożnej!!! Brawa wielkie brawa!!
klasyfikacja:
  1 m-ce PLO V
  2 m-ce PLO VI
  3 m-ce ZS Mechanicznych
plazowka PN 2014 chl 1
drużyna w składzie:
od lewej: Michał Duch 3b, Mateusz Hołyński 2c, Patryk Glomb
2f, Kamil Adamczyk 2f,  Radek Prokop 2c, Damian Filla 2d, Patryk Mazurek 3c, Marcin Niemczyk 2d, Damian Kirstein 2c,
opiekun: mgr Łukasz Błażewski
 
Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców
9 września 2013 odbyły się kolejne, już trzecie, Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców. Zabawa była udana, a mecze zacięte i ciekawe. Zabrakło tylko pogody, ponieważ mecze finałowe rozgrywane były już przy padającym deszczu. Zapisało się 8 drużyn ale wystartowało tylko 7 drużyn:
   1.      „EKIPA Z RÓŻOWEGO JEEP’A” - 2C
   2.       „KOLOSY PANTEONA” - 3A
   3.      „TURBO TRAMPKI” – 3C
   4.      „FIFA PLAYERS” - 1B
   5.      „FC TAŃCZĄCE POMARAŃCZE” - 3F
   6.      „BEARS” - 2D
        7.      „THE INVALIDS” - 2A
Rozgrywki odbyły się na "Orliku" przy UO, w dwóch grupach eliminacyjnych w systemie "każdy z każdym". Do finałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które grały „na krzyż” [1A-2B i 1B-2A] zwycięzcy grali finał, przegrani zajęli III miejsce
klasyfikacja turnieju:
1 m-ce i mistrzostwo szkoły: "Bears" klasa IID(obronili tytuł z zeszłego roku)
2 m-cei wicemistrzostwo: "The Invalids" klasa IIA
3 m-ce"Kolosy Panteona" klasa IIIA i "FC Tańczące Pomarańcze" klasa IIIF
pn2013szkolna0
!!gratulacje i wielkie brawa dla wszystkich uczestników turnieju!!
zapraszamy za rok-nauczyciele WF
więcej zdjęć na: 
http://www.andkow.cba.pl/
 
Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej dziewcząt
W piątek 18-października-2013 odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej dziewcząt. Na turniej zgłosiło się 9 drużyn. Z klas pierwszych zgłosiły się 4 drużyny (IB, IC, ID, IF), 2 z drugiej (IIC, IIE) i 3 z klas trzecich (IIIA, IIIB, IIIE). Gra toczyła się w 3 grupach eliminacyjnych, systemem „każdy z każdym” do kolejnego etapu wychodziły dwie najlepsze drużyny i one utworzyły dwie grupy ćwierćfinałowe. Do półfinału przeszły 2 najlepsze drużyny z ćwierćfinałów i grały one systemem na krzyż i tym sposobem w finalach: o trzecie miejsce zagrały dziewczęta z klasy IIIA i IC, a walka o pierwsze miejsce toczyła się między drużynami II C i I F.
Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
1 miejsce klasa 
IF 
2 miejsce klasa 
IIC 
3 miejsce klasa 
IIIA
4 miejsce klasa 
IC   
halowka2013szkola dz 02
organizator: mgr Agnieszka Młyńska i nauczyciele WF
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejne Mistrzostwa:)
więcej zdjęć na: 
http://www.facebook.com/pages/Sport-PLOV-Opole/185156884952057
Sezon 2012/2013
HALOWA PIŁKA NOŻNA
Nasze drużyny (dziewcząt i chłopców) niestety zakończyły już rozgrywki w mistrzostwach Opola. Nie udało się   powtórzyć sukcesów z ubiegłych lat i  drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców zakończyły rozgrywki na eliminacjach grupowych!
  
PIŁKA NOŻNA
dziewczęta:
16 kwietnia 2013 roku na Orliku przy UO odbył się finał Mistrzostw Opola piłki nożnej dziewcząt. Mistrzostwa rozgrywane były systemem "każdy z każdym", gdzie o wygranej decydowały punkty z wygranych meczy. Nasze dziewczyny, po zaciętej rywalizacji, często też błędnych decyzjach sędziego zakończyły turniej na III miejscu i zdobyły brązowy medal Mistrzostw Opola.Jest to kolejny sukces, gdyż od 5 lat finały kończymy z wynikiem medalowym.
Serdecznie gratulujemy!!!
Tydzień wcześniej nasze dziewczyny rozgrywały eliminacje i pokazały w nich klasę. W meczach tych pokonaliśmy WZDZ 3:0 i zremisowaliśmy 1:1 z PLO II, co dało nam pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans do wyżej wspomnianego finału!!!
pn2013dz00
drużyna w składzie:
Kasia Filla IIIb, Hurek Marysia IIE, Wróbel Natalia IIIB, Jarzynka Alicja IIIB, Fedynyszyn Karia IIB, Siedlecka Aleksandra IIE, Deberna Aleksandra IIE, Polaczek Aneta IIB, Bieniek Sabrina IB, Czaja Klaudia IA, Gordzielik Izabela IE
opiekun: mgr Agnieszka Młyńska
chłopcy:
Niestety nasza drużyna, po walce przegrała mecze w grupie i nie awansowała do ćwierćfinałów. Za rok będzie lepiej, brawa za walkę, czas i wysiłek włożony w mecze grupowe!!
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA
chłopcy:
13 czerwca 2013 odbyły się Mistrzostwa Opola w PN plażowej dziewcząt i chłopców!!
Zawody odbywały się w "centrum sportu" na ul. Północnej, naszą szkołę reprezentowała tylko drużyna chłopców. Spisali się bardzo dobrze, bo na medal i to złoty, wygrali grupę eliminacyjną a później byli niepokonani do samego końca i zajęli 1 m-ce w Mistrzostwach Opola!!! Wielkie brawa za sukces i duży awans, ponieważ rok temu zajęliśmy ostatnie miejsce!
L
Wystartowało 7 drużyn chłopców: PLO I, PLO II, PLO III, PLO V, ZS Ekonomicznych, ZS Mechanicznych i ZSZ im. Staszica. Powstały dwie grupy eliminacyjne, w swojej grupie wygraliśmy z PLO I i PLO III a przegraliśmy po karnych Z PLO II, ale i tak zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie. W półfinale graliśmy z ZSZ im. Staszica (wygrana 4:2, choć przegrywaliśmy 0:2!!!) w finale znów z PLO II i zrewanżowaliśmy się za porażkę w grupie wygrywając 3:1!!! Brawa wielkie brawa!!
klasyfikacja:
 1 m-ce PLO V
  2 m-ce PLO II
  3 m-ce ZSEkonomicznych
  4 m-ce ZSZ im. Staszica
plazowa PN 2013 00
drużyna w składzie:
Radek Prokop 1c, Patryk Mazurek 2c, Damian Filla 1d, Marcin Niemczyk 1d, Piotr Jasiński 2e, Piotr Libawski 2c, Mateusz Hołyński 1c, Michał Duch 2b, Damian Kirstein 1c, Mateusz Szurpicki 2f i Michał Passon 2f
opiekun: mgr Łukasz Błażewski
        W kategorii dziewcząt wystartowały 3 drużuny ze szkół: PLO I , ZSEkonomicznych i ZSZ im. Staszica. Wygrały dziewczyny z Ekonomika!!! [za rok miejmy nadzieję klasyfikacja będzie inna, ponieważ nasze dziewczyny na pewno już zagrają J ]
 
Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców
 14 września 2012 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców. Wystartowało 8 drużyn:
1. „TRAMPOSZCZAŁY” 1C                         5. „FC PRAWNI” 1B
2. „THE INVALIDS” 1A                               6. „ZWYCIĘZCY TURNIEJU" 3A
3. „DRUŻYNA JULATEAM” 2A                    7. "CZARNUCHY" 2E
4. „FC TAŃCZĄCE POMARAŃCZE” 2F       8. "BEARS" 1D
Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach eliminacyjnych po cztery zespoły w systemie "każdy z każdym". Do finałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy!
  klasyfikacja turnieju:
1 m-ce i mistrzostwo szkoły: "Bears" klasa ID
2 m-ce i wicemistrzostwo: "Drużyna Julateam " IIA
3 m-ce: "Tramposzczały" klasa IC i "FC tańczące pomarańcze" IIF
!!gratulacje i wielkie brawa dla wszystkich uczestników turnieju!!
PN 2012 szkolne00
zapraszamy za rok-nauczyciele WF

Sezon 2011/2012

Dziewczęta:
Halowa piłka nożna
Dziewczyny, zdobyły brązowy medal Mistrzostw Opola!! Nasza drużyna wygrała swoją grupę eliminacyjną, w meczu półfinałowym przegrały po bardzo zaciętym meczu dopiero po dogrywce z ZS Ekonomicznych, w meczu o III miejsce wygrały z ZS im Staszica i zajęły III miejsce w Mistrzostwach Opola!!!
hala2011dz 01
Drużyna w składzie: Kasia Filla IIB,  Martina Pielorz IIB, Natalia Wróbel IIB, Alicja Jarzynka IIB, Martyna Hajduk IID, Kasia Kocierz IIA, Jagoda Marek IIB, Maria Hurek IE, Ola Siedlecka IE, Pamela Gnatowicz IE, Aneta Polaczek IF, Klaudia Kowalik IIB i Ewelina Młynek IIB
opiekun: mgr Łukasz Błażewski
hala2011dz 03 hala2011dz 05 hala2011dz 04 

Piłka nożna
Na „trawie” nasza drużyna wywalczyła 2 miejsce i srebro w mistrzostwach Opola!! Niestety drugie miejsce nie dawało przepustki do mistrzostw województwa, nie udało się, zatem poprawić czy choćby powtórzyć wyniku z przedniego roku! O tytuł najlepszych nasza drużyna walczyła z ZSZ nr 4. Po pierwszej bezbramkowej połowie, druga część spotkania zakończyła się remisem 1:1. Rozstrzygnięcia nie przyniosła także dogrywka i dopiero rzuty karne zdecydowały o naszej porażce i o zwycięstwie "Czwórki". Wielkie brawa za walkę i zaangażowanie!! Turniej rozgrywany był na „Orliku” na UO.
pn 2011-12 dz1
drużyna w składzie:
Filla Katarzyna, Wróbel Natalia, Jarzynka Alicja, Siedlecka Aleksandra, Deberna Aleksandra, Hurek Maria, Polaczek Aneta, Młynek Ewelina
Opiekun: mgr Ela Kamforowska

pn 2011-12 dz  pn 2011-12 dz3 pn 2011-12 dz4 pn 2011-12 dz5 pn 2011-12 dz2

Chłopcy:
W zawodach halowej piłki nożnej rozgrywanych w HWS „Okrąglak", drużyna chłopców zajęła III miejsce i zdobyła brązowe medale Mistrzostw Opola. Po wygraniu grupy eliminacyjnej i zajęciu I miejsca w ćwierćfinałach w półfinale przegraliśmy z ZSZ nr 4 (którzy ostatecznie wygrali mistrzostwa) a w meczu o III miejsce wygraliśmy z ZS im Staszica i zdobyliśmy brązowy medal mistrzostw Opola, powtarzając sukces z zeszłego roku, brawo!!!
hala2011chl 02
Drużyna w składzie:Adam Uszko IIIc, Kamil Dziubczyński IIe, Patryk Gawlica IIIc, Daniel Serwuszok IIe, Piotr Jasiński Ie, Maciej Raba Ie, Patryk Mazurek Ic, Sebastian Graboś IIIf, Szymon Derda Ia, Michał Duch Ib, Jędrzej Skiba Ib, Piotr Libawski Ic, Mateusz Najmoła Ic.
Opiekun: mgr Łukasz Błażewski 
hala2011chl 01 hala2011chl 03 hala2011chl 05
W piłce nożnej 11-osobowej niestety nie udało się wyjść z grypy eliminacyjnej, zawody odbywały się na „Orliku” na ul. Północnej

Więcej artykułów…

Logowanie