Loading...

Twórcy strony

Technologie

Z czego korzystaliśmy?

Dobór odpowiednich technologii był kwestią problematyczną. Podstawowym problemem podczas tworzenia strony stał się dobór odpowiedniego systemu zarządzania treścią (CMS), który byłby w stanie połączyć ze sobą standardy nowoczesnych stron internetowych takie jak responsywność, jednocześnie będąc systemem stabilnym. Wybór w ostateczności padł na CMS WordPress, znany przez blogerów, który już od kilku lat zasila znaczną część stron w sieci. Kolejną kwestią, którą trzeba było się zająć był odpowiedni szablon (dodatkowo odpowiedni framework), który działając szybko, byłby w stanie ukazywać duże ilości zdjęć i wymagających treści. Rozwiązaniem okazał się być Education Pack od ThimPress, który łączy w sobie świetny, nowoczesny wygląd i szybki framework. Teraz możemy cieszyć się nową stroną internetową.

Ludzie

Nasza grupa kreatorów.

Strona nie miałaby prawa istnieć gdyby nie praca, zacięcie i nowoczesne podejście trójki uczniów Liceum.

 

Michał Naszkiewicz

Odpowiedzialny ze ogólne działanie systemu, instalację, konfigurację i przystosowanie wszystkich wtyczek do jednoczesnej, skutecznej pracy.

Sandra Rose,
Kamila Kadłubowska

Odpowiedzialne za projekt i przystosowanie wyglądu strony, aby był możliwie najprzyjaźniejszy dla użytkownika i najwygodniejszy w obsłudze.

Dzięki współpracy trójki możliwe było stworzenie strony, nowoczesnej, sprawnej i przygotowanej na wszystkie kolejne wyzwania świata technologii.