Zastępstwa na dzień: 06.10.2022 (czw.)

Aguirre Valdivia Carmen Teresa

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
13F|jh1Język hiszpańskiIII2Uczniowie przychodzą później
23F|jh1Język hiszpańskiIII2Okienko dla uczniów
54D4|jh1Język hiszpański16Jabłkowska - Szczepańska Lena
64D4|jh1Język hiszpański21Jabłkowska - Szczepańska Lena

Antczak Sylwia

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12EJęzyk polski12Uczniowie przychodzą później
22EJęzyk polski12Okienko dla uczniów

Błażewski Łukasz

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12B|gr2Wychowanie fizycznesg1Uczniowie przychodzą później
22B|gr2Wychowanie fizycznesg1Okienko dla uczniów
33B|gr2Matematyka2Cichosz Beata
42E|gr2Język angielski5Seremak Teresa
64C4|r_matemJęzyk angielski2Kaczanowski Tomasz
73D|gr1Wychowanie fizycznesg3Okienko dla uczniów
83D|gr1Wychowanie fizycznesg3Uczniowie zwolnieni do domu

Bujacz Bożena

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
32A|gr2Biologia12Błażewska Katarzyna
52A|gr1Historia2Gołębiowski Dariusz
63CMatematyka3Kuczma Agnieszka

Dobrzyńska-Róg Joanna

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
53D|gr2Język angielski22Kaczanowski Tomasz
63D|gr2Biologia11Błażewska Katarzyna

Florczak Romuald

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
72DPodstawy przedsiębiorczości4Jarynowska Zofia

Kamforowska Elżbieta

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
23C|gr1Informatyka16Lewandowska Mariola
32E|gr1Chemia20Bujak Beata
64C4|r_fizBiologia2Pisarek Urszula

Kasperska Magdalena

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
43C|relGeografiaaulaPanecka Barbara
53C|relJęzyk polskiaulaKowalska Marzena
63B|relReligia20BOkienko dla uczniów
73B|relReligia20BUczniowie zwolnieni do domu

Leżuch Paweł

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
64A4|relJęzyk polski rozszerzonyaulaKlimczyk Annacała klasa
74A4|relMatematykaaulaKlama Beatacała klasa
83E|relReligia4Okienko dla uczniów
93E|relReligia4Uczniowie zwolnieni do domu

Młyńska - Kowalczyk Agnieszka

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12A|gr2Historia2Gołębiowski Dariusz
22A|gr2Historia2Gołębiowski Dariusz
34A4|gr1Język polski7Wojnowska Agnieszka
43B|gr1Wychowanie fizycznesg2Okienko dla uczniów
53B|gr1Wychowanie fizyczneOkienko dla uczniów
72B|gr1Wychowanie fizycznesg1Okienko dla uczniów
82B|gr1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domu

Mochniak Joanna

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
13BJęzyk polski3Uczniowie przychodzą później
34D4Historia3Kasprzak Anna
44D4Język polski3Trzebuniak Anna

vacat Hiszpański

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
72E|jh1Język hiszpańskiPdJabłkowska - Szczepańska Lena
82E|jh1Język hiszpańskiPdJabłkowska - Szczepańska Lena

Watras Rafał

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
13C|gr2Wychowanie fizycznesg2Uczniowie przychodzą później
34A4|gr2Język polski7Wojnowska Agnieszka

Włodarczyk Rafał

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
32B|gr1Język angielski21BJabłkowska - Szczepańska Lena
42B|gr1Język angielski21BJabłkowska - Szczepańska Lena

Wodarz-Raudzis Anita

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
54D4|jn1Język niemiecki21Uczniowie zwolnieni do domu
54E4|jn1Język niemiecki21Uczniowie zwolnieni do domu
64D4|jn1Język niemiecki21Uczniowie zwolnieni do domu
64E4|jn1Język niemiecki21Uczniowie zwolnieni do domu
72E|jn2Język niemiecki21Okienko dla uczniów
82E|jn2Język niemiecki21Uczniowie zwolnieni do domu