Mistrzostwa Opola w siatkówce plażowej szkół ponadpodstawowych

Reprezentacja PLO nr V po raz kolejny okazała się najlepsza podczas Mistrzostw Opola w siatkówce plażowej szkół ponadpodstawowych. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje aż 12 szkół ponadpodstawowych, rywalizując o tytuł mistrzowski.

Drużyna PLO nr V zaprezentowała znakomitą formę, wygrywając wszystkie swoje mecze i pewnie sięgając po mistrzostwo miasta. Tym samym zawodnicy obronili tytuł wywalczony przed rokiem, potwierdzając swoją dominację na opolskich boiskach do siatkówki plażowej.

Mistrzowską reprezentację tworzyli: Mateusz Białek, Jędrzej Hanusik oraz Olaf Kucharski, a zespół prowadził trener Andrzej Kowalczyk.

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

1. PLO nr V

2. ZS Elektrycznych

3. PLO nr 1

4. ZS Ekonomicznych

Sukces PLO nr V jest efektem świetnego przygotowania, zaangażowania zawodników oraz konsekwentnej gry, która pozwoliła drużynie ponownie stanąć na najwyższym stopniu podium.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz trenerowi i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!