Reprezentacja PLO nr V po raz kolejny okazała się najlepsza podczas Mistrzostw Opola w siatkówce plażowej szkół ponadpodstawowych. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje aż 12 szkół ponadpodstawowych, rywalizując o tytuł mistrzowski.
Drużyna PLO nr V zaprezentowała znakomitą formę, wygrywając wszystkie swoje mecze i pewnie sięgając po mistrzostwo miasta. Tym samym zawodnicy obronili tytuł wywalczony przed rokiem, potwierdzając swoją dominację na opolskich boiskach do siatkówki plażowej.
Mistrzowską reprezentację tworzyli: Mateusz Białek, Jędrzej Hanusik oraz Olaf Kucharski, a zespół prowadził trener Andrzej Kowalczyk.
Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. PLO nr V
2. ZS Elektrycznych
3. PLO nr 1
4. ZS Ekonomicznych
Sukces PLO nr V jest efektem świetnego przygotowania, zaangażowania zawodników oraz konsekwentnej gry, która pozwoliła drużynie ponownie stanąć na najwyższym stopniu podium.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz trenerowi i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!



