Podziękowanie-matury 2021

  • Post author:
Szanowni Państwo,
 
tegoroczny egzamin maturalny, z powodu pandemii przebiegał w zupełnie innej formule niż dotychczas. Nie dość, że przeprowadzony w tzw. reżimie sanitarnym i po długotrwałej nauce w systemie zdalnym, to na zupełnie nowych zasadach.
I właśnie dlatego tak cenny jest wynik jaki uzyskały szkoły naszego Zespołu Szkół:
 
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Opolu, oprócz 100% (!) zdawalności (utrzymywanej od wielu lat), uzyskanie wyższych średnich wyników z przedmiotów obowiązkowych (j. polski, matematyka, j. angielski) od średnich wyników województwa.
 
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Zaoczne Liceum Ogólnokształcące, najwyższy wynik zdawalności od wielu lat.
 
W ten sposób kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy szkołą:
„przyjazną, wymagającą, ale i efektywną”.
 
To właśnie ten przekaz oraz coroczne wyniki egzaminów zewnętrznych przyciągają do nas rzesze młodych ludzi, którzy pragną kontynuować swoją przygodę edukacyjną  w naszym murach, a nie w żadnych innych.
 
Dlatego, w tym miejscu pragniemy pogratulować i podziękować z całego serca wszystkim nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, absolwentom oraz ich rodzicom (opiekunom), wszystkim Przyjaciołom szkoły oraz przedstawicielom organu prowadzącego szkołę i nadzoru pedagogicznego za wszelkie działania wspierające działalność Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia, które przyczyniły się na nasz sukces.
 
Gratulujemy i dziękujemy !
 
Dyrekcja
Zespołu Szkół
im. Prymasa Tysiąclecia
Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Opolu
 
indeks