Uczniowie V PLO w Opolu pokazali ducha sportowej rywalizacji i determinację na Mistrzostwach Opola w Lekkiej Atletyce!
Nasi reprezentanci stanęli na podium.
I miejsce skok wzwyż Adam Kunicki
I miejsce trójskok Adam Kunicki
III miejsce oszczep Wiktoria Jendryca
III miejsce sztafeta 4x100m
Wiktoria Jendryca
Agata Kokot
Magdalena Bęben
Antonina Marczewska
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich trud, zaangażowanie i świetną postawę na zawodach. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć! ![]()
![]()
Opiekunem grupy była Elżbieta Kamforowska



