Sukcesy naszych uczniów na Mistrzostwach Opola w Lekkiej Atletyce 2026

Uczniowie V PLO w Opolu pokazali ducha sportowej rywalizacji i determinację na Mistrzostwach Opola w Lekkiej Atletyce!

Nasi reprezentanci stanęli na podium.

🥇I miejsce skok wzwyż Adam Kunicki

🥇I miejsce trójskok Adam Kunicki

🥉III miejsce oszczep Wiktoria Jendryca

🥉III miejsce sztafeta 4x100m

Wiktoria Jendryca

Agata Kokot

Magdalena Bęben

Antonina Marczewska

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich trud, zaangażowanie i świetną postawę na zawodach. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć! 💪👏

Opiekunem grupy była Elżbieta Kamforowska