Nasze siatkarki z sukcesem zakończyły udział w Mistrzostwach Opola w Siatkówce Plażowej, zdobywając znakomite 3. miejsce w turnieju. Drużynę reprezentowały Julia Pismiok, Nicole Lepich oraz Pola Harędzka.
Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów, a zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nasze zawodniczki wykazały się ogromną determinacją, wolą walki i świetną współpracą na boisku. W trakcie turnieju dziewczęta wygrały aż 5 bardzo wymagających meczów, pokazując charakter oraz wysokie umiejętności sportowe.
Jedyne porażki poniosły w starciach z najlepszymi drużynami turnieju, co jeszcze bardziej podkreśla wartość osiągniętego wyniku. Zdobycie miejsca na podium to wielki sukces i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Serdecznie gratulujemy Julii, Nicole, Poli oraz trenerowi Andrzejowi Kowalczykowi i życzymy kolejnych sukcesów w następnych zawodach!

