Uroczyste obchody 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

🇵🇱 3 maja nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w wojewódzkich i miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.

Reprezentował nas poczet sztandarowy oraz Lena Oszek, która swoim poruszającym wykonaniem utworów m.in. „Taki kraj” i „Wolność” uświetniła uroczystości i dostarczyła uczestnikom wielu wzruszeń.

Dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej społeczności szkolnej. ❤️🤍