3 maja nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w wojewódzkich i miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.
Reprezentował nas poczet sztandarowy oraz Lena Oszek, która swoim poruszającym wykonaniem utworów m.in. „Taki kraj” i „Wolność” uświetniła uroczystości i dostarczyła uczestnikom wielu wzruszeń.
Dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej społeczności szkolnej. ![]()
![]()







