Wycieczka do Międzybrodzia Bialskiego

Klasy 1D i 2D pozdrawiają z wycieczki do Międzybrodzia Bialskiego. Dziś zaliczony rejs po jeziorze i warsztaty plastyczne. Pogoda cudowna, humory dopisują i niech tak będzie dalej!

Dzień drugi wycieczki klasy 1D i 2D wypełniony po brzegi atrakcjami- lądowisko szybowców, szybowce, kolejka na Górę Żar, urodziny na szczycie, zbiornik i elektrownia wodna, spacer na Kiczerę, ognisko, kiełbaski i odpoczynek na łące z pięknym górskim widokiem, zjazd grawitacyjny, adrenalina w parku linowym i rowerki wodne. A do tego śpiewy, tańce i dźwięki gitary. Przesyłamy gorące pozdrowienia!

Dzień trzeci wycieczki- niestety ostatni, a ten wspaniały wspólny czas sprawił, że nie chce nam się wracać. Poczuliśmy już bardzo wakacyjny klimat. Dziś zwiedzaliśmy muzeum, park zamkowy i Rynek w Żywcu. Dziękujemy za cudowny chillout i wspólny czas!