Koncert „Wszystko zaczęło się od muzyki…”

  • Post author:

W dniu 13 grudnia br. o godz. 17.30 (piątek) w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbędzie się koncert pod nazwą:


„WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD MUZYKI…”

Jest to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy pod tą samą, która ma na celu wsparcie Opolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21, a która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ubiegłorocznych odbiorców. Koncert odbył się 19 grudnia 2018 r.

W programie tegorocznej edycji, każdy miłośnik muzyki lub teatru znajdzie coś dla siebie. Przewidziano również dwie przerwy, podczas których będzie możliwość skorzystania z oferty kiermaszu świątecznego (cały asortyment przygotowany przez nauczycieli i uczniów szkoły, oraz podopiecznych i ich rodziców ze stowarzyszenia) oraz przygotowanego drobnego poczęstunku.


Koncert został przygotowany przez uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr V w Opolu i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Opolu.


W związku ze sporym zainteresowaniem planowanym wydarzeniem oraz ograniczoną liczbą miejsc, wejście na koncert jedynie  na podstawie zaproszenia lub potwierdzonej wejściówki.

Szczegółowy program oraz bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia w Opolu, ul. Kościuszki 14).

plakat A3

Zapraszamy!