Monografia Zespołu Szkół

  • Post author:

25 października br. minie dokładnie 30 lat od momentu przyjęcia przez nasz Zespół Szkół imienia jednego z najwybitniejszych Polaków- Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Z tej właśnie okazji postanowiliśmy wydać po raz pierwszy monografię naszej szkoły, obejmującej okres od początku istnienia budynku po dzień dzisiejszy. Druk zaplanowaliśmy na wrzesień br.

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że jest to dość krótki okres na opracowanie tak bogatej historii naszej szkoły i to właśnie dlatego prosimy Was o pomoc.

Prosimy wszystkich obecnych pracowników i nauczycieli oraz uczniów i słuchaczy, a także absolwentów, byłych pracowników i nauczycieli oraz wszystkich przyjaciół naszej szkoły o przesyłanie materiałów, które pomogą w realizacji tego projektu.

Interesują nas wszelkie informacje dotyczące przeszłości i teraźniejszości naszej szkoły. Nie tylko wspomnienia związane z jej działalnością, ale również sylwetki wybitnych postaci, sukcesy  szkoły i indywidualne nauczycieli, uczniów i absolwentów.

Mile widziane będą również barwne anegdoty dotyczące zarówno szkoły jak i społeczności szkolnej z różnych okresów jej istnienia.

Teksty, które będą wykorzystane  w publikacji będą podpisane imieniem i nazwiskiem autora, a zdjęcia źródłem ich pochodzenia.

Wszystkie materiały można przesyłać w jednym z popularnych formatów tekstowych (np. Word, Pdf i inne) oraz edycji zdjęć ( np. jpg, png i inne) na adres:

aamaziarz@gmail.com,

w temacie wpisując: „Monografia Zespołu Szkół”

Zespół Redakcyjny

monografia