Dzień Drzwi Otwartych

  • Post author:

1321 tyle dokładnie uczniów szkół podstawowych (i nie tylko) przywitaliśmy w Piątce w czasie Dniu Drzwi Otwartych, które odbyły się 21 marca.
Podczas tegorocznego Dnia Drzwi otwartych naszym motto było ,,Take Five – Postaw na Piątkę”.

Uczniowie i nauczyciele „Piątki” włożyli wiele pracy i serca w zorganizowanie Dnia Otwartych Drzwi. Na potencjalnych uczniów czekały niespodziewane atrakcje (także kulinarne), a gospodarze dwoili się i troili, aby objaśnić każdy szczegół, odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać ewentualne wątpliwości uczniów szkół podstawowych i ich rodziców. Goście odwiedzający szkoły byli mile zaskoczeni serdecznością i życzliwością, a także bogatą ofertą szkoły, i jak widać w fotorelacji – bawili się świetnie. Jesteśmy przekonani, że Dzień Drzwi Otwartych ułatwi ósmoklasistom wybór i pozwoli wybrać świadomie. I tego właśnie Wam życzymy Drodzy Ósmoklasiści – dobrego wyboru, abyście mogli w nowej szkole nie tylko zdobywać wiedzę, ale także realizować swoje pasje.
Serdecznie chcielibyśmy podziękować nauczycielom, uczniom oraz Samorządowi Uczniowskiemu naszego liceum za organizację tegorocznego Dnia Drzwi Otwartych.